
Подовжувач 1/2", 375 мм, Cr-V INTERTOOL (ET-1004)
490 ₴
- В наявності
- Код: ET-1004
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Довжина: | 375 мм |
|---|---|
| Квадрат | 1/2" |
| Вага | 0,400 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | вороток подовжувач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 |
| Довжина інструменту | 375 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴


