
Вороток L-подібний 1/2", 280 мм, Cr-V INTERTOOL (ET-1029)
320 ₴
- В наявності
- Код: ET-1029
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС
Вороток L-подібний ET-1029 призначений для роботи з торцевими головками, що мають приєднувальний квадрат на 1/2". Характерної особливістю Т-подібного воротка INTERTOOL є його довжина й матеріал виготовлення. Довжина воротка (280 мм) — це середня величина для роботи з торцевими головками. Таким воротком можна працювати і з легковими, і вантажними авто. Матеріал виготовлення — хромо-ванадієва сталь. Ця сталь характеризує інструмент високою міцністю і зносостійкістю. Зручність воротка полягає в тому, що на нього з обох боків можна встановлювати торцеві головки. Довгий бік воротка можна відкручувати гайки та болти з глибокими посадковими отворами або з обмеженим і вузьким простором.
| Матеріал виготовлення | Cr-V сталь |
|---|---|
| Тип | вороток L-подібний |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина | 280 мм |
| Вага | 0,384 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.42 кг |
| Довжина інструменту | 280 мм |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | вороток Г-подібний (L-подібний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴

