
Велосипед міський колеса — 26", стальова рама — 14" SPARK ROYAL
5 695 ₴
- В наявності
- Код: 240093
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Велосипед SPARK ROYAL (колеса — 26", сталева рама — 14") 🚲 – це надійний та стильний міський велосипед для активного відпочинку і щоденних поїздок. Модель поєднує легкість, міцність та зручну посадку, тому підходить як для прогулянок, так і для більш тривалих поїздок.
🔥 Особливості SPARK ROYAL:
-
Міцна сталева рама для довговічності
-
Колеса 26" для стабільної їзди
-
Зручне кермо та комфортне сидіння
-
Легкість у керуванні навіть на нерівній дорозі
⚙️ Характеристики SPARK ROYAL:
Модель: ROYAL
Номер моделі: 240093
Розмір коліс: 26
Вага: 16,4
Розмір рами: 14
Формат постачання: У пакованні, зібраний на 85%
Тип велосипеда: Гірський
Кількість швидкостей: 21
Рама: Надміцна сталь
Вилка: Амортизаційна
Манетка ліва: SHIMANO EF51-3
Манетка права: SHIMANO EF51-7
Задній перемикач: SHIMANO TZ300
Передній перемикач: SHIMANO TZ500
Касета / Тріскачка: Тріскачка
Гальмо переднє: Дискове діаметр ротора 160 мм
Гальмо заднє: Дискове діаметр ротора 160 мм
Рульова колонка: 1-1/8х44х30 мм, H:24 мм
Каретка: Картридж SPARK
Кермо: Ластівка, 660 мм (⌀31,8х22,2х1,4Т)
Винос: МТВ 40 мм, алюміній
Грипси: ПВХ 120 мм
Гальмівні ручки: Інтегровані в ручки перемикання швидкостей
Тросики: Передній – 930 мм; задній – 1650 мм
Шатуни: 1/2х3/32х24х34х42Tх170х9/16", три зірки, чорний, захист 170 мм
Педалі: Пластик HF-830
Ланцюг: 1/2х3/32х118
Сорочка троса: Пластик
Втулка передня: Сталева
Втулка задня: Сталева
Ободи: Алюміній 2-стінний 14Gх36H
Покришки: SPARK 26х2,125
Камера: 26х1,95-2,125 бутил
Сідло: MTB, замінник шкіри з кольоровим нанесенням
Підсідельний штир: 28,6х300х1,2T, сталь
Підсідельний затискач: Алюмінієвий квік 31,8 мм
Крила: Немає
Підніжка: Складана в комплекті
Дзвоник: Немає
Світловідбивачі: Передній – білий / задній – червоний
Багажник + кошик: Немає
Тренувальні колеса: Немає
Переднє та заднє світло: Немає
Маса нетто/брутто, кг: 16,4/19,4
Варіанти кольору: Синій, чорний матовий, бірюзовий матовий, оливковий матовий
| Основні | |
|---|---|
| Кількість швидкостей | 21 |
| Розмір рами | 14" |
| Виробник | Shimano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса нетто/брутто, кг | 16,4/19,4 |
| Рама | Надміцна сталь |
| Тип велосипеда | Гірський |
| Светоотражатели | Передній – білий / задній – червоний |
| Мoдель | ROYAL |
| Тросики | Передній – 930 мм; задній – 1650 мм |
| Вилка | Амортизаційна |
| Кермо | Ластівка, 660 мм (⌀31,8х22,2х1,4Т) |
| Каретка | Картридж SPARK |
| Підніжка | Складана в комплекті |
| Номер моделі | 240093 |
| Камера | 26х1,95-2,125 бутил |
| Грипси | ПВХ 120 мм |
| Шатуни | 1/2х3/32х24х34х42Tх170х9/16", три зірки, чорний, захист 170 мм |
| Крила | Немає |
| Варіанти кольору | Синій, чорний матовий, бірюзовий матовий, оливковий матовий |
| Підсідельний штир | 28,6х300х1,2T, сталь |
| Манетка ліва | SHIMANO EF51-3 |
| Підсідельний затискач | Алюмінієвий квік 31,8 мм |
| Покришки | SPARK 26х2,125 |
| Втулка передня | Сталева |
| Багажник + кошик | Немає |
| Гальмівні ручки | Інтегровані в ручки перемикання швидкостей |
| Вінос | МТВ 40 мм, алюміній |
| Дзвіночок | Немає |
| Розмір коліс | 26 |
| Манетка права | SHIMANO EF51-7 |
| Гальмо заднє | Дискове діаметр ротора 160 мм |
| Ланцюг | 1/2х3/32х118 |
| Втулка задня | Сталева |
| Формат постачання | У пакованні, зібраний на 85% |
| Рульова колонка | 1-1/8х44х30 мм, H:24 мм |
| Касета / Тріскачка | Тріскачка |
| Сідло | MTB, замінник шкіри з кольоровим нанесенням |
| Передній перемикач | SHIMANO TZ500 |
| Гальмо переднє | Дискове діаметр ротора 160 мм |
| Задній перемикач | SHIMANO TZ300 |
| Ободи | Алюміній 2-стінний 14Gх36H |
| Переднє та заднє світло | Немає |
| Педалі | Пластик HF-830 |
| Тренувальні колеса | Немає |
| Сорочка троса | Пластик |
- Ціна: 5 695 ₴



