
Портативний зарядний пристрій, 20000mAh (швидка зарядка) Dnipо-М PB-20
3 080 ₴
- В наявності
- Код: 34-264
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Потужний і багатофункціональний
Power Bank PB-20 (20 000 мА·год) зарядить смартфон, планшет, ноутбук, навігатор, рацію, екшн-камеру тощо.
• Оснащений LED-ліхтарем (300 лм).
• Підтримує швидку та бездротову зарядку.
• Може одночасно заряджати кілька пристроїв через 2 порти USB-C, 1 USB і бездротову платформу.
• Має пило- та вологозахист IP67.
Універсальний помічник
PB-20 стане в пригоді для щоденного використання або екстрених ситуацій:
• туристам і кемперам;
• військовим, волонтерам і рятувальникам;
• тим, хто часто працює у польових умовах;
• мандрівникам і мешканцям населених пунктів, де немає стабільного доступу до електромережі.
Портативний і потужний Power Bank — чудова ідея для подарунка.
Надійний і безпечний
Корпус PB-20 має елементи ударостійкого поліуретану та оснащений герметичними ущільнювачами, що забезпечує високий рівень захисту від механічних пошкоджень, вологи й пилу. Така конструкція гарантує стабільну роботу пристрою навіть у найекстремальніших умовах.
Швидка зарядка — дротова і бездротова
Параметри портів:
T• ype-C1 / Type-C2: до 65 Вт. Заряджає навіть ноутбуки, зарядні станції та інші потужні пристрої; дає змогу зарядити сам повербанк менш ніж за 2 години.
• USB-A порт: до 22,5 Вт.
• Бездротова зарядка: до 10 Вт.
Надійне джерело світла
Вбудований LED-ліхтар стане в пригоді для:
• походів, підсвічування в наметі;
• аварійного освітлення вночі;
• під час вимкнення електрики вдома.
Зручно брати із собою
Завдяки компактним розмірам (163×94×28 мм) PB-20 легко поміщається в тактичний рюкзак, бардачок автомобіля, поясну сумку, наплічник, сумку або ящик з інструментами.
| Ємність | 20000 мАг |
| Світловий потік | 300 Лм |
| Ступінь захисту від впливу пилу та води | ІР 67 |
| Вихідний порт USB-A | 5В/3A, 4.5В/5A, 5В/4.5A, 9В/2A, 12В/1.5A (22.5Вт) |
| Вихідний порт Type-C1/ C2 | 5В/3A, 9В/2A, 12В/3A, 15В/3A, 20В/3.25A (65Вт) |
| Безпровідна зарядка | 5Вт, 7.5Вт, 10Вт. |
| Вхідний порт Type-C1/ C2 | 5В/3A, 9В/2A, 12В/3A, 15В/3A, 20В/3.25A (65Вт) |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Вага | 0,47 кг |
| Розмір | 163x94x28 мм |
| Модель | PB-20 |
| Елементи живлення | 21700 |
| Швидка зарядка | 65 Вт |
| Протоколи швидкої зарядки | PD3.0, QC3.0 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 080 ₴







