
Дриль шуруповерт мережевий, 550Вт, дві швидкості, Vorhut (34-012)
2 100 ₴
- В наявності
- Код: 34-012
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Мережевий шуруповерт, використовується для загвинчування і відгвинчування шурупів, гвинтів та гайок, а також свердління отворів у пластику, деревині та металі. В дереві 20 мм, в сталі 8 мм, вага 1,4 кг.
Мережний шурупокрут Vorhut VDS75 потужністю 850Вт, використовується для завинчування шурупів, гвинтів та гак, а також узгодження отворів в пластикі, деревесіні та металі.
Переваги:
- Ергономічний дизайн і невелика вага для зручності в роботі
- відсутність акумуляторів
- Швидкий патрон для швидшої зміни насадок або свердлив
- регулятор обертового моменту на 20 положень дозволяє точно регулювати силу завичування при роботі з матеріалами різної твердості
- функція реверса з швидким перемиканням
- Блокування кнопки увімкнення знижує перевтому при тривалих роботах
- світлодіодне підсвічування з автоматичним включенням дозволяє більш точно розміщувати інструмент при роботі в умовах слабкого освітлення
- Швидка заміна вугільних щіток
- Три роки гарантії на інструмент ТМ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 25 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
- Ціна: 2 100 ₴

