
Кутова шліфмашина Ø125mm, 1200 Вт, GRAPHITE (59G220)
2 850 ₴
- В наявності
- Код: 59G220
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Професійна кутова шліфувальна машина GRAPHITE з двигуном потужністю 1200 Вт, призначена для різання, шліфування та полірування матеріалів, що мають різну структуру та твердість.
Діаметр диска шліфмашини 125 мм. Дворучний інструмент завдяки ергономічній формі та гарному балансуванню забезпечує високий комфорт роботи. Основна ручка з антиковзною накладкою й додаткова ручка з можливістю фіксації в трьох положеннях забезпечують комфортну роботу як правшам, так і лівшам.
Для безпеки шліфувальна машина обладнана кнопкою, що запобігає випадковому вмиканню. Спеціальне розташування вентиляційних отворів для відведення теплоти запобігає перегріванню двигуна. Корпус редуктора, виготовлений з алюмінієвого сплаву, чудово відводить теплоту, а також гарантує міцність конструкції.
Шліфувальна машина з можливістю плавного регулювання частоти обертання. Частота обертання головки становить від 3000 до 11000 обертів за хвилину. Можна самостійно замінювати вугільні щітки. Крім того, шліфувальна машина обладнана довгим гнучким шнуром живлення, покритим міцною гумою. Відповідність європейським стандартам забезпечує сертифікат СЕ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 850 ₴

