
Зварювальний апарат інверторний 140А, Ø до 4мм, Дніпpo (SAB-14D MINI)
4 290 ₴
- В наявності
- Код: SAB-14D MINI
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-14D MINI
Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-14D MINI призначений для повноцінної роботи з електродом 3 мм. Також ця базова модель дозволяє проводити роботи з електродом 4 мм та підходить для прогріву конструкцій товщиною до 8 мм. мм. Використовується для виконання завдань при зварюванні металів до 8 мм та їх різання до 6 мм, таких як:
- Зварювання листового металу
- Зварювання куточків
- Зварювання металопрофілю
- Зварювання металоконструкцій
Універсальність
Напруга дуги становить 60 В, що дає апарату можливість працювати з усіма видами електродів і дозволяє зварювати сталь, нержавіючу сталь та чавун.
Стабільна робота
Апарат оснащений мережевим фільтром, що забезпечує необхідну якість зварного шва при коливаннях та стабільному зниженні напруги до 170 В.
Функції автоматизації
Ця модель має у своєму оснащенні дві функції автоматизації, що дозволяє впевнено працювати апаратом навіть без великого досвіду зварювання:
- HotStart
- Швидкий підпал дуги
- TermoControl
- Захист апарату від перегріву
Робочий цикл
З електродами 1,6-3 мм апарат може працювати повний робочий день – до 8 години без зупинки. З електродами 4 мм може спалити до 40 штук поспіль (при температурі навколишнього середовища 25 °С).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 140 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 5.5 кВА |
| Тривалість навантаження | 90 % |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 132 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 208 мм |
- Ціна: 4 290 ₴





