| Номінальна потужність | 700 Вт |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Тип запуску | ручний |
| Обмотка альтернатора | мідь |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Модель двигуна | XY139F-6 / 0.99 HP |
| Охолодження двигуна | повітряне |
| Тип палива | бензин |
| Рекомендована марка бензину | А-92/А-95 |
| Максимальні витрати палива | 0.5 л/г |
| Вихід DC | 2 шт. (5 В/1 А и 5 В/2.1 А) |
| Кількість розеток 230 В | 1 шт |
| Напруга постійного струму | 12 В / 3.5 А |
| Об'єм паливного бака | 2 л |
| Обсяг масла в картері | 0.2 л |
| Рівень шуму | 56 dB |
| Показник рівня палива | є |
| Вага | 9.3 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 0.8 кВт |
| Максимальна потужність | 0.7 кВт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 2 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 690 ₴






