
Генератор бензиновий 6.5/7кВт, електростартер Дніпpo (GX-70LM)
46 860 ₴
- Немає в наявності
- Код: GX-70ULM
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Призначення
Генератор GX-70LM потужністю 7 кВт — надійне джерело електроенергії, потужності якого достатньо, щоб забезпечити освітленням великий приватний будинок та одночасно підключити до 12 побутових приладів (залежно від пускової потужності) або до 6 одиниць електроінструменту на будівельному майданчику.
Для дому та бізнесу
Завдяки можливості безперервної роботи до 10 годин на одному баку пального GX-70LM є оптимальним рішенням не лише для побутових користувачів, а й для комерційних підприємств, де важлива стабільна подача електроенергії.
Особливості
• Великі транспортувальні колеса та зручна ручка для легкого переміщення.
• Сучасний LED-дисплей з відображенням основних параметрів: напруга, вихідна потужність, струм, частота, кількість відпрацьованих мотогодин та нагадування про сервісне обслуговування.
• Електричний запуск одним натиском кнопки для швидкого та комфортного старту роботи.
• Посилена розетка 230 В / 32 А для підключення потужних споживачів.
• Індикатор рівня пального для контролю заправки бака.
Альтернатор зі 100% мідною обмоткою
Обмотки ротора і статора виготовлені виключно з міді, що забезпечує високу провідність, кращий захист від перегріву та дає змогу генератору стабільно працювати навіть за максимального навантаження протягом тривалого часу.
Зменшена витрата пального
Модель GX-70LM оснащена потужним двигуном 16 к.с. об’ємом 419 см³. Завдяки точному налаштуванню жиклерів та використанню високоякісного альтернатора з мідними обмотками, він забезпечує стабільну напругу та частоту на виході. Це мінімізує енергетичні втрати та дає змогу знизити витрату пального до 20%, стабільно забезпечуючи потужність 7 кВт, порівняно з аналогічними моделями на ринку.
Комфортна робота
• Додаткові антивібраційні демпфери, інтегровані в раму, ефективно гасять коливання під час роботи під навантаженням, що забезпечує стабільність та подовжує ресурс агрегату.
• Оновлений глушник із оптимізованою камерною структурою зменшує акустичний тиск та сприяє значному зниженню рівня шуму під час експлуатації до 25-30% порівняно з аналогами.
Безпечне використання
Усі важливі вузли генератора якісно оброблені компаундом, що дає змогу використовувати його на вулиці в різних погодних умовах. Низка захисних функцій допомагає продовжити термін служби приладу:
• від перевантаження;
• від короткого замикання;
• від низького рівня оливи.
| Обмотка альтернатора | мідь |
| Витрати палива при 75% навантаження | 2,78 л/г |
| Номінальна потужність | 6500 Вт |
| Максимальна потужність | 7000 Вт |
| Тип запуску | електричний стартер/ручний |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Тип палива | бензин |
| Рекомендована марка бензину | неетильований А-92, А-95 |
| Модель двигуна | AP190F / 16 HP |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Показник рівня палива | є |
| Охолодження двигуна | повітряне |
| Кількість розеток 230 В | 2 (16А та 32A) |
| Рівень шуму | 73 dB |
| Вага | 88 кг |
| Обсяг масла в картері | 1.1 л |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 6.5 кВт |
| Максимальна потужність | 7 кВт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Потужність двигуна | 16 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
- Ціна: 46 860 ₴





