
Генератор бензиновый інверторний 3,3кВт Дніпpo (GX-30i)
26 980 ₴
- Немає в наявності
- Код: GX-30I
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Призначення
Інверторний генератор GX-30i забезпечує резервне живлення у випадку перебоїв з електропостачанням. Це надійний, економний та зручний пристрій — незамінний помічник у побуті та бізнесі. Завдяки чистій синусоїдальній формі вихідного сигналу він підходить для чутливих побутових електроприладів, таких як котли, насоси, холодильники, індукційні плити тощо.
Застосування
Модель GX-30i — оптимальний вибір для живлення приватних будинків, кафе та кав’ярні, невеликих магазинів, аптек та інших об'єктів. Стане у пригоді для:
- резервного живлення під час перебоїв електропостачання,
- забезпечення електроенергією побутових приладів,
- підтримки роботи будівельного обладнання та інструментів під час ремонтів.
Основні переваги
- Чиста синусоїда забезпечує стабільну роботу чутливих до якості струму приладів.
- Завдяки економному режиму «ЕКО» пристрій може працювати до 12 годин на одному баку пального при потужності до 1,5 кВт.
- Низький рівень шуму та вібрацій завдяки демпферам між рамою та двигуном, а також особливій конструкції рами і глушнику.
- Обмотки статора (100% мідь) забезпечують довговічність і надійність під час максимальних навантажень.
- Модель на 30% легша за аналогічні бензинові генератори, що полегшує використання і транспортування.
- Завдяки високому ККД двигуна генератор споживає на 30% менше пального, зокрема лише 1,5 л при навантаженні 3 кВт.
Захисні функції
- Захист від низького рівня мастила і перевантажень.
- Дві розетки 230В із захистом IP-54, що запобігають перевантаженням і коротким замиканням.
- Цифрове інформаційне табло для контролю робочої напруги та мотогодин.
- Інверторна плата з якісною заливкою компаундом, що дає змогу експлуатувати генератор на вулиці за різних погодних умов.
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Максимальна потужність | 3300 Вт |
| Тип запуску | ручний |
| Обмотка альтернатора | мідь |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Модель двигуна | XY170F-2 / 5,36 HP |
| Режим економії палива | є |
| Охолодження двигуна | повітряне |
| Тип палива | бензин |
| Максимальні витрати палива | 1,5 л/г |
| Вихід DC | немає |
| Кількість розеток 230 В | 2 шт |
| Напруга постійного струму | немає |
| Об'єм паливного бака | 12 л |
| Обсяг масла в картері | 0,5 л |
| Рівень шуму | 89 dB |
| Показник рівня палива | є |
| Вага | 31 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Максимальна потужність | 3.3 кВт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 980 ₴









