
Секатор Ø25nm із храповим механізмом L-200мм FLORA (5021354)
290 ₴
- В наявності
- Код: 5021354
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор із храповим механізмом 200 мм Flora (5021354) призначений для обрізання пагонів і не товстих гілок до 25 мм під час формування та прорізування крони дерев, чагарників, збирання винограду тощо.
Переваги:
- Храповий механізм дає змогу різати товсті та тверді гілки, не докладаючи великих зусиль;
- Різальне лезо з антиадгезійним покриттям із якісної високовуглецевої сталі;
- 2-компонентна ручка.
Купити секатор Flora Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставляється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flora |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.25 кг |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴







