
Шина для пили 10" (25 см), паз 1,1 мм, крок 3/8", 40 ланок Vitals Master UN (226084)
200 ₴
- В наявності
- Код: 226084
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Опис шини пильної Vitals Master UN 3/8"-.043 10"
Пильна шина Vitals Master UN 3/8"-.043 10" — це високоякісний елемент ланцюгової пилки, який забезпечує стабільну та безпечну роботу інструмента за будь-яких умов. Вона створена з урахуванням потреб як професіоналів, так і вимогливих користувачів, які очікують максимуму від свого обладнання.
Завдяки високим стандартам якості Пильна шина Vitals Master UN 3/8"-.043 10" вирізняється підвищеною зносостійкістю, стійкістю до деформацій та впливу високих температур. А точна геометрія напрямного паза гарантує надійний рух пильного ланцюга, зменшуючи опір і вібрації під час роботи. Це не лише підвищує комфорт користувача, а й зменшує навантаження на двигун, що позитивно впливає на загальний ресурс інструмента.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Кількість ланок | 40 |
| Призначення інструменту | Бензопила |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Шина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини | 10 мм |
| Довжина шини, дюйм (см) | 10" (25 см) |
| Крок ланцюга, дюйм (мм) | 3/8" (9,53 мм) |
| Система натягу ланцюга | Ключова/безключова |
| Ширина для ланцюга | 1.1 |
- Ціна: 200 ₴
