
Ланцюг пильний 45 ланок, шина 12"(30см), крок 3/8" Vitals Master CH (226073)
267 ₴
- В наявності
- Код: 226073
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Опис пильного ланцюга Vitals Master СH 3/8"-.043 12"
Пильний ланцюг Vitals Master СH 3/8"-.043 12" — надійний ріжучий елемент, що відіграє ключову роль у роботі ланцюгової пили. Саме від нього залежать ефективність, точність та безпека під час розпилювання деревини.
Пильний ланцюг Vitals Master СH 3/8"-.043 12" виготовлений із якісної гартованої сталі, яка вирізняється стійкістю до зношення, перегріву та корозії. Ріжучі кромки надовго зберігають свою гостроту, що знижує потребу в частому заточуванні та гарантує рівномірний зріз на різних типах деревини. Ланцюг ідеально підходить для різання колод, обрізки дерев чи роботи на будівельних майданчиках.
Завдяки точній геометрії ріжучих зубців та відмінному балансу, пильний ланцюг Vitals Master СH 3/8"-.043 12" забезпечує акуратний, швидкий та чистий різ, без зайвого навантаження на двигун ланцюгової пилки і руки користувача та забезпечує стабільну роботу навіть під час тривалих навантажень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Стан | Новий |
| Ширина паза | 1.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ланок | 45 |
| Крок ланцюга, дюйм (мм) | 3/8" (9,53 мм) |
| Тип ріжучого зуба | Чизель |
| Товщина ведучої ланки, дюйм (мм) | 0,043" (1,1 мм) |
- Ціна: 267 ₴
