
Шабельна пила 100мм, 20В (без АКБ, без ЗП) APRO (20RS)
2 490 ₴
- В наявності
- Код: 895386
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Вибір професіонала
Поворот на 180 градусів
Акумуляторна шабельна пила 20 RS має можливість повороту полотна на 180 градусів. Така особливість інструменту дає можливість використовувати інструмент для зручної роботи над головою.
Універсальність
Шабельна пила - це досить універсальний інструмент з широким діапазоном використання як у домашніх, побутових цілях, так і професіональних завданнях. До пили можна використовувати різні типи пильних полотен, завдяки яким впораєтесь з такими матеріалами як дерево, метал, піноблок, тощо. Максимальний діаметр пропилу металу складає 10 мм.
Захист та безпека
Кнопка живлення обладнана функцією плавного набору коливань, що допомагає підготуватись до виконання робіт та визначити необхідний рівень коливань.
Амплітуда маятникового ходу
Одним з важливих факторів пропилу є положення маятнику, а точність його регулювання - одна з основних складових функціональності. Завдяки простоті регулювання, Ви можете охоплювати значно ширший спектр робіт витрачаючи при цьому мінімум часу.
Зручність та комфорт
Завдяки своїй зручній будові та невеликій вазі, Ви маєте можливість довгий час працювати інструментом. Ергономічна рифлена ручка має прогумовані вставки, що допомагають краще утримувати інструмент в руці, захищаючи його від вислизання.
Характеристики Шабельна пила 20RS 20 В 100 мм без АКБ без ЗП
| Артикул | 895386 |
| Ємність аккумулятору | Power E system |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Аналоги | 078552 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 2,03 |
| Напруга акумулятора | 20 B |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Довжина робочого ходу | 22 мм |
| Глибина пропила: дерево | 115 мм |
| Глибина пропила: метал | 10 мм |
| Частота коливань | 0-300 кол/хв |
| Вібраційне навантаження | 12,66 м/с 2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.03 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Глибина пропилу | 115 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 300 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 2 490 ₴









