
Компресор чотирициліндровий безмасляний 50л, 3кВт APRO (OFE-50)
13 320 ₴
- В наявності
- Код: 850173
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Комфорт при роботі
Дана модель компресора працює без масла, тому не потребує технічного бслуговування по контролю і доливу масла. Відрізняється чистим повітрям на виході, яке не містить будь-яких домішок. Компресор APRO (OFE-50) відмінно підійде для використання в аерографії, медицині, харчовій промисловості та в інших сферах, де потрібне чисте повітря на виході.
Захист і надійність
Компресор APRO (OFE-50) стабільно працює завдяки вбудованим системам захисту від перевантаження, перегріву, перекачування та перепадів напруги в мережі. Стінки ресиверу мають захисне покриття, яке зберігає його від корозії протягом 5 років.
Два виходи
У компресора є два виходи стиснутого повітря через пневматичні швидкознімні штуцери. Це дає можливість працювати двома інструментами одночасно.
Безперервна робота
Дана модель відмінно відводить тепло завдяки особливій формі двигуна і способу його розміщення на корпусі компресора. Підійде для використанні у промисловості та на СТО. Функція автоматичного включення не дає тиску в компресорі опуститися нижче значення 6 Бар. Це дозволяє працювати в безперервному режимі. Окрім цього, безмасляний компресор є більш тихим при роботі у порівнянні з масляними аналогами.
Транспортування
Простота транспортування забезпечується за допомогою наявності прогумованих коліс і зручних рукояток.
Характеристики Компресор OFE-50 APRO
| Артикул | 850173 |
| Тип упаковки | ящик з гофрокартону |
| Максимальні оберти | 2650 об./хв. |
| Тип | безмасляний |
| Максимальна продуктивність | 475 л/хв |
| Напруга | 230 В |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Потужність | 3000 Вт (4 к.с.) |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Вага, кг | 42 кг |
| Максимальний тиск | 8 Бар |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Кількість виходів | 2 |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 42 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Продуктивність компресора | 475 літр/хв |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 13 320 ₴




