
Компресор одноциліндровий 50л, 1,5кВт, 205л/хв, 8бар (2 крана) + олива 0,2л APRO (OFD-50)
7 002 ₴
- В наявності
- Код: 850176
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Вибір професіонала
Потужність і продуктивність
Дана модель підійде для підкачування колес, фарбування невеликих площ, а також продувки робочого місця й деталей.
Компактний і зручний
Повітряний компресор має компактні габарити, а його невеликі розміри полегшують зберігання і використання інструменту. Стінки ресивера мають захисне покриття, яке зберігає його від корозії протягом 5 років. Обсяг ресивера становить 50 л, що відрізняє його від іншого одноциліндрового компресора й тим самим дозволяє йому довше працювати.
Захист і надійність
Спеціальний захисний кожух захищає двигун від пошкоджень, бруду, вологи і пилу. Компресор стабільно працює завдяки вбудованим системам захисту від перевантаження, перегріву, перекачування та перепадів напруги в мережі.
Два швидкозмінних вихода
Наявність двох універсальних швидкоз'ємних пневматичних роз'ємів Ø1/4" дозволяє підключити і використовувати два інструменти одночасно.
Готовий до роботи
Компресор поставляється з оливою у комплекті, що дозволяє швидко підготувати його до роботи.
Безперервна робота
Завдяки ламелям на корпусі двигуна конструкція краще відводить тепло. Функція автоматичного включення не дає тиску в компресорі опуститися нижче значення 6 Бар. Це дозволяє працювати в безперервному режимі.
Транспортування
Простота транспортування забезпечується за допомогою компактних габаритів, наявності прогумованих коліс і зручних рукояток.
Характеристики Компресор одноциліндровий OFD-50 1,5 кВт 205л/хв 8бар 50л (2 крана) + олива 0,2л APRO
| Артикул | 850176 |
| Тип упаковки | ящик з гофрокартону |
| Максимальні оберти | 2850 об./хв. |
| Тип | масляний |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Максимальна продуктивність | 205 л/хв |
| Напруга | 230 В |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Аналоги | 074231 |
| Потужність | 1500 Вт (2 к.с.) |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Вага, кг | 27 кг |
| Максимальний тиск | 8 Бар |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Кількість виходів | 2 |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 27 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Продуктивність компресора | 205 літр/хв |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Споживана потужність | 1.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 7 002 ₴








