
Маска зварника, хамелеон Dnipro-M (WM-46)
1 098 ₴
- В наявності
- Код: WM-46
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Призначення
Маска зварювальника Дніпpo WM-46 забезпечує захист очей і обличчя від впливу ультрафіолетового і інфрачервоного випромінювання під час зварювальних робіт. Маска може використовуватися з будь-якими видами зварювальних апаратів: ММА, МIG, MAG/CO2, TIG. Ідеально підійде для комфортної роботи без відчуття втоми протягом 4-5 годин на день.
Ключові особливості
• Маска зварювальника WM-46 оснащена автоматичним світлофільтром з високою швидкістю спрацьовування — 1/15000 сек. і оглядовим вікном з розміром 90х35 мм;
• Два незалежних датчики безперервно відстежують дугу і забезпечують своєчасне затемнення світлофільтру.
• Світлофільтр має високий клас оптики — 1/1/1/2 і передає чітке рівномірне зображення без спотворень. Ступінь затемнення плавно регулюється, а функція автоперевірки світлофільтру при його ввімкненні дає впевненість у справності маски перед початком роботи.
Режим «Grind»
Варто зазначити наявність режиму шліфування «Grind», завдяки якому спрацьовування світлофільтру можна вимкнути. Це дозволяє проводити механічну обробку металу, наприклад, різання або шліфування, не знімаючи маску.
Комфортна робота
Завдяки невеликій масі (480 г), маска забезпечує мінімальне навантаження на шийні хребці, що зменшує втому під час тривалих робіт. А з детальними налаштуваннями, зварювальник може самостійно відрегулювати необхідні параметри наголівника: глибину посадки, кут нахилу маски, відстань до обличчя і величину обхвату голови. Також маска має фіксоване положення в піднятому стані і комплектується додатковими захисними екранами з полікарбонату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Захист від випромінювання | Інфрачервоного, Ультрафіолетового |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Вага | 0.48 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 320 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 35 мм |
| Ширина оглядового вікна | 90 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Довжина світлофільтру | 90 мм |
| Ширина світлофільтру | 110 мм |
| Висота світлофільтру | 9 мм |
- Ціна: 1 098 ₴




