
Маска зварника автозатемнення Dnipro-M-M (WM-39N)
618 ₴
- В наявності
- Код: WM-39N
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення
Маска зварювальника WM-39N допоможе надійно захистити очі та обличчя від інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання під час роботи. Вона універсальна для використання з будь-яким зварювальним апаратом: ММА, МIG, MAG/CO2, TIG, CUT. Найкращий варіант для комфортного використання без втоми 2-3 годин на день.
Особливості
• має автоматичний світлофільтр з високою швидкістю спрацьовування 1/10000 сек, оглядове вікно 93х43 мм;
• незалежні датчики без перерви відстежують дугу і забезпечують своєчасне затемнення світлофільтру;
• світлофільтр з високим класом оптики 1/1/1/2 забезпечує якісне зображення без спотворень;
• ступінь затемнення можна плавно налаштовувати в діапазоні 9-13 DIN, а функція автоперевірки світлофільтру під час його ввімкнення підтверджує справність маски перед початком використання.
Режим «Grend»
Наявність режиму шліфування дає змогу вимикати спрацьовування світлофільтру. Завдяки цьому можна механічно обробляти метал, без необхідності знімати маску (різання або шліфування).
Маска зварювальника WM-39N допоможе надійно захистити очі та обличчя від інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання під час роботи. Вона універсальна для використання з будь-яким зварювальним апаратом: ММА, МIG, MAG/CO2, TIG, CUT. Найкращий варіант для комфортного використання без втоми 2-3 годин на день.
Особливості
• має автоматичний світлофільтр з високою швидкістю спрацьовування 1/10000 сек, оглядове вікно 93х43 мм;
• незалежні датчики без перерви відстежують дугу і забезпечують своєчасне затемнення світлофільтру;
• світлофільтр з високим класом оптики 1/1/1/2 забезпечує якісне зображення без спотворень;
• ступінь затемнення можна плавно налаштовувати в діапазоні 9-13 DIN, а функція автоперевірки світлофільтру під час його ввімкнення підтверджує справність маски перед початком використання.
Режим «Grend»
Наявність режиму шліфування дає змогу вимикати спрацьовування світлофільтру. Завдяки цьому можна механічно обробляти метал, без необхідності знімати маску (різання або шліфування).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Захист від випромінювання | Інфрачервоного, Ультрафіолетового |
| Час спрацьовування | 1000 мс |
| Можливість роботи з респіратором | Так |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Максимальна температура зберігання | 55 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -5 град. |
| Вага | 0.45 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 320 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 93 мм |
| Ширина оглядового вікна | 43 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Довжина світлофільтру | 110 мм |
| Ширина світлофільтру | 90 мм |
| Висота світлофільтру | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618 ₴





