
Секаторі з ковадлом Ø24мм Gardena PremiumCut Pro dry wood (12250-20)
1 280 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12250-20
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Секатор Gardena PremiumCut Pro dry wood із ковадлом 24 мм - інструмент призначений для обрізання сухих гілок діаметром до 24 мм.
Основні переваги секатора Гардена PremiumCut Pro dry wood:
- Лезо виготовлено з якісної твердої сталі, завдяки чому не знадобиться протягом тривалого часу додаткове заточування. Для забезпечення легкого різу лезо пройшло точне шліфування і отримало спеціальне покриття PowerCoating від налипання кори і листя.
- Тип різу - Anvil (із ковадлом).
- Пружина інтегрована в ручку, завдяки чому в неї не потрапляє пил і волога.
- Передбачена можливість швидкої фіксації у складеному положенні - для зручності транспортування і зберігання.
- Наявність м'яких накладок на ручках - для комфортної роботи з інструментом.
- Ручки виготовлені з армованого скловолокном пластику, мають ергономічну форму.
- В одній із ручок є отвір для підвішування інструменту на гачку.
- Наявність амортизатора на ручці для захисту рук користувача від ударів.
- У складі цього секатора було використано понад 40% переробленого пластику.
- Поставляється у блістерній упаковці.
- Маса - 250 грамів.
- Габариті упаковки: 110х268х250 мм.
- Країна-виробник: Німеччина.
- Гарантія від виробника - 25 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GARDENA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.25 кг |
| Загальна довжина | 19.6 мм |
| Максимальний діаметр реза | 24 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴









