
Гілкоріз площинний Ø40mm, телескопічний 700-1040мм із храповим механізмом Gruntek XT 27-41
1 030 ₴
- В наявності
- Код: 295070140
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gruntek XT 27-41 700-1040 мм - гілкоріз із храповим механізмом і телескопічними ручками для обрізання гілок товщиною до 40 мм без зусиль.
Особливості гілкоріза Gruntek XT 27-41 700-1040 мм:
- Леза виготовлені з кованої японської сталі SK5, яка гостро заточена для різання навіть твердих сухих гілок. Верхнє лезо зі спеціальним тефлоновим покриттям (запобігає налипанню кори на лезо, прилипанню соку від гілок, а також пилу та бруду з дерева). Це покриття спрощує процес роботи та очищення інструменту після роботи.
- Рукоятки виготовлені з алюмінієвого профілю квадратної форми, легко витримують сильне натискання під час роботи. Накладки на ручки - бікомпонентні PP/ABS, ергономічної форми - зручні в роботі.
- Довжина інструменту регульована і може становити 700-1040 мм (доступні 6 положень довжини ручок), що дає можливість обрізати нижні та середні гілки дерев, не використовуючи додаткових пристосувань.
- Наявність 4-ступінчастого храпового механізму дає змогу обрізати навіть товсті гілки без зусиль.
- Маса - 1,5 кг.
- Габариті упаковки: 240х750х50 мм.
- Країна-виробник: Китай.
- Країна бренду: Німеччина.
- Гарантія - 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gruntek |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Загальна довжина | 1040 мм |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Пряма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴









