
Секатор площинний Ø26mm, 215мм Gruntek Z-25
907 ₴
- В наявності
- Код: 295215025
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Секатор Gruntek Z-25 215 мм - надійних секатор для якісної роботи по обрізанню гілок до 26 мм. Використовується як для кущів, так і для дерев.
Гостре верхнє лезо виготовлено з кованої сталі SK5, для тривалого терміну служби виконано з титановим покриттям. Нижня лезо з висококарбоновой стали, що дозволяє зрізати гілки до 26 мм.
Зручні вигнуті рукоятки для зручного захоплення інструменту. Завдяки формі рукояток секатор має гарну маневреність, що зручно при роботі як з кінчиками чагарнику, так і для обрізання гілок біля основи.
Секатор Gruntek Z-25 призначений для комфортної та якісної роботи в саду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gruntek |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.2 кг |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Максимальний діаметр реза | 26 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
- Ціна: 907 ₴








