
Секатор Ø8mm, 170mm Gruntek Colibri
455 ₴
- В наявності
- Код: 295170008
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gruntek Colibri 170 mm - зручний і практичний секатор для роботи в саду.
Має гострі леза з нержавіючої сталі. Завдяки вузькій формі лез секатором Colibri легко працювати з гілками в глибині чагарнику, відщипнути непотрібний відросток в важкодоступному місці, без утруднень відрізати стебло біля основи. Інструментом можливо видалити або обробити гілки діаметром до 8 мм.
Корпус секатора виготовлений зі сплаву цинку для міцності інструменту, а для комфорту рукоятки обтягнуті м'якими накладками. Також для безпечного зберігання Gruntek Colibri обладнаний затискачем для утримання рукояток в складеному вигляді. Загальна довжина інструменту становить 17 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gruntek |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.12 кг |
| Загальна довжина | 170 мм |
| Максимальний діаметр реза | 8 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴



