
Акумуляторний секатор 12V, безщітковий Ø32mm, (без АКБ і ЗП) Дніпpo ULTRA (PS-12BC)
3 960 ₴
- В наявності
- Код: PS-12BC
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Максимальна напруга | 12 V |
| Кількість положень різу | 2 |
| 2 положення | 32 мм |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Модель | PS-12BC |
| Вага | 1 кг |
| Комплектація | (без АКБ і ЗП) |
| Номінальна напруга | 10.8 V |
| Тип лез | SK5 |
| Рекомендовані акумуляторні батареї | BP-122, BP-123S, BP-125 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | III |
| Ступінь захисту від впливу пилу та води | 53 IP |
| 1 положення | 20 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 кг |
| Максимальний діаметр реза | 32 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 960 ₴





