
Сучкоріз обвідний Ø50мм з телескопічними ручками (52-67см) Gardena TeleCut Pro S (12040-20)
2 995 ₴
- В наявності
- Код: 12040-20
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучкоріз Gardena TeleCut Pro S 50 мм - дуже легкий ручний інструмент, призначений для обрізки живих гілок діаметром до 50 мм. Головною особливістю цієї моделі є телескопічні ручки, що дають змогу змінювати довжину гілкоріза в межах 52-67 см.
Інші переваги сучкоріза з телескопічними ручками Гардена TeleCut Pro S 50 мм:
- Гілкоріз обвідного типу (Bypass) - має 2 гостро заточених леза, які забезпечують рівний, акуратний різ. Леза виконані з міцної сталі, мають спеціальне покриття PowerCoating (перешкоджає налипанню кори, листя / забезпечує захист від утворення корозії).
- Виготовлений із міцних і легких матеріалів (алюміній, пластик), завдяки чому його маса становить лише 1020 грамів.
- Рукояті ергономічної форми виготовлені з пластику, зі спеціальним фактурним малюнком (для зниження ймовірності ковзання рук під час використання). На кінцях рукоятки мають отвори - для зберігання інструменту на гачку.
- Зручна система зміни довжини рукояток.
- Наявність амортизаторів на 2 ручках для захисту рук користувача від пошкоджень унаслідок ударів.
- Загальна довжина сучкоріза (із мінімальною довжиною ручок) - 52 см.
- Габарити упаковки: 183х660х30 мм.
- Країна-виробник: Німеччина.
- Гарантія від виробника - 25 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GARDENA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.02 кг |
| Загальна довжина | 670 мм |
| Максимальний діаметр реза | 50 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 995 ₴









