
Секатор Ø24 мм Gardena PremiumCut flex (S-M) (12242-20)
1 045 ₴
- В наявності
- Код: 12242-20
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор Gardena PremiumCut flex (S-M) 24 мм - інструмент призначений для обрізання квітів, молодих пагонів і живих гілок, також має функцію кусачок для дроту.
Основні переваги секатора Гардена PremiumCut flex (S-M) 24 мм:
- Верхнє лезо виготовлене з якісної твердої сталі, завдяки чому не знадобиться протягом тривалого часу додаткове заточування. Для забезпечення легкого різу верхнє лезо пройшло точне шліфування і отримало спеціальне покриття PowerCoating від налипання кори і листя. На лезі є жолобок для стікання соку.
- Нижнє лезо виконано з нержавіючої сталі.
- Тип різу - Bypass (обвідний).
- Передбачена можливість швидкої фіксації однією рукою у складеному положенні - для зручності транспортування і зберігання.
- Підходить для використання людьми з маленькою та середньою рукою: у цьому секаторі реалізовано можливість зміни ширини розкриття ручок. Регулювання здійснюється легким зміщенням повзункового перемикача на ручці.
- Наявність м'якої накладки на одній із ручок - для комфортної роботи з інструментом.
- Ручки виготовлені з армованого скловолокном пластику, мають ергономічну форму.
- В одній із ручок є отвір для підвішування інструменту на гачку.
- У складі цього секатора було використано понад 45% переробленого пластику.
- Поставляється в блістерній упаковці.
- Маса - 161 грам.
- Габарити упаковки: 110х246х250 мм.
- Країна-виробник: Німеччина.
- Гарантія від виробника - 25 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GARDENA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.161 кг |
| Загальна довжина | 196 мм |
| Максимальний діаметр реза | 24 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 045 ₴









