
Набір насадок (інструментів) торцевих з тріскачкою (94 шт.) CrV 1/4, 1/2 (90Т) APRO (052084)
3 627 ₴
- В наявності
- Код: 251494
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Ударостійкий кейс
Кожен елемент набору надійно захищений від ударів і впливу агресивного середовища. Якщо Ви тримаєте свої насадки в кейсі, вони ніколи не будуть вражені корозією й не отримають механічних пошкоджень
Повний комплект інструмента
Повноцінний набір інструментів для автомайстрів. Підходить для виконання найпопулярніших робіт із ремонту автомобілів.
L-подібний вороток у комплекті
Дає змогу працювати у важкодоступних місцях, а також докладати більше зусиль під час закручування-відкручування метричних кріплень.
2 трещотки
Тріскачки з квадратами 1/4 й 1/2 дають змогу виконувати як грубу та важку, так і тонку й акуратну роботу. Разом із великою кількістю насадок це робить набір ще універсальнішим.
50 років гарантії
Ми переконані, що наші торцеві насадки слугуватимуть Вам десятки років і навіть довше. Для їх виробництва використовуються найкращі матеріали та нові технології.
Характеристики Набір насадок (інструментів) торцевих з тріскачкою CrV 1/4, 1/2 (90Т) (94 шт.) APRO
| Артикул | 251494 |
| Тип паковання | протиударний кейс |
| Подовжувач | 1/2": 125, 250 мм; 1/4": 50, 100 мм, гнучок 150 мм |
| Шарнір карданний | 1/2"; 1/4" |
| Насадки свічкові | 1/2": 16; 21 мм |
| Перехідник | 1/4" 30 мм |
| Вороток | Т-подібний 1/2", 115 мм 1/4" |
| Біти 5/16" | ТХ: 40, 45, 50, 55; PD6 3.4; PZ: 3, 4; FD: 8, 10, 12; НЕХ: 8, 10, 12, 14 мм |
| Біти 1/4" | ТХ: 8, 10, 15, 20, 25, 30; PD: 1, 2; PZ: 1, 2; FD: 4, 4,5, 7 мм; НЕХ: 3, 4, 5, 6 мм |
| Бітоутримувач | 1/2" х 5/16" |
| Ключі шестигранні | 1.5, 2, 2.5 мм |
| Зуби в тріскавці | 90 |
| Насадки 1/4 | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 мм |
| Насадки 1/2 | 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32 мм |
| Аналоги | 057257 |
| Матеріал | хром-молібденова сталь |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість в наборі інструментів | 94 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 3 627 ₴








