
Пилка з тефлоновим покриттям 7зуб/1", 400мм Berg "Tornado" (41-116)
480 ₴
- В наявності
- Код: 41-116
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилка для дерева. Товщина спеціального тефлонового покриття Berg складає 0,2 мм, товщина робочого полотна 1,1 мм. На полотно нанесена мірна шкала та основні характеристики. Зуби розведені та мають 3-х гранну заточку, що дозволяє пиляти в обох напрямках.
Вистота зуба 3 мм, кроком 7 шт./1 дюйм. Оснащена ергономічною ручкою (ударостійкий пластик ABS і гума TPR) закритої форми, котра добре підходить для нижнього, середнього та високого хвату, а завдяки її формі можна відмічати кути в 90 та 45 градусів.
Призначена для поздовжнього і поперечного швидкого розпилу заготовок з деревини м'яких і твердих порід, ДСП, фанери.
| Матеріал полотна | сталь з тефлоновим покриттям |
| Призначення | ДСП, для дерева, фанера |
| Матеріал ручки | ударостійкий пластик ABS і гума TPR |
| Наявність мірної шкали | так |
| Комплектація | один передмір |
| Довжина | 400 мм |
| Тип полотна | одностороннє |
| Кількість зубів на дюйм | 7/1" |
| Тип | пила |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ріжучого полотна | 400 мм |
| Кількість зубів на дюйм | 7 шт. |
| Матеріал ручки | склопластик |
| Призначення пилки (ножівки) | по дереву |
| Стан | Новий |
| Тип ручної пилки | ножівка |
| Товщина ріжучого полотна | 1.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴

