
Диск алмазний відрізний Ø125X3mmX22mm Centro Continuous (0227)
226 ₴
- В наявності
- Код: 0227
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні характеристики диск алмазний відрізний Continuous 23-3-22-125 (0227)
-
Діаметр зовнішній: 125мм
-
Діаметр посадочний: 22,2 мм
-
Товщина круга: 3,0 мм
-
Вид диска: суцільний
-
Призначення диска: кераміка
-
Спосіб різання: з подачею води
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Centro |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість зубів | 0 |
| Кількість сегментів | 0 |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 226 ₴
