
Маска зварника хамелеон ДНІПPO (WM-100P)
4 398 ₴
- В наявності
- Код: WM-100P
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Призначення
Маска WM-100P призначена для тривалих зварювальних робіт. Вона гарантує безпеку і комфорт під час виконання як професійних, так і побутових завдань. Завдяки високій швидкості спрацьовування затемнення (1/30000 с) та технології True Color знижується навантаження на очі під час роботи.
Огляд на 180°
Маска забезпечує огляд на 180° з широким оглядовим вікном для комфортної роботи та повного контролю.
Фільтр True Color з оптичним класом 1/1/1/1
Передає більш реалістичні кольори, що дає змогу оператору бачити навколишні об'єкти з більшою ясністю та точністю.
Висока швидкість спрацьовування
Вона складає 1/30000 с, що гарантує захист очей від шкідливого впливу інфрачервоного і ультрафіолетового випромінювання під час зварювання.
5 фотодатчиків
Вони безперервно відстежують дугу під будь-яким кутом і забезпечують своєчасне затемнення світлофільтру.
LED дисплей для точних налаштувань
За допомогою вбудованого дисплею оператор може налаштувати під себе важливі параметри для комфорного та ефективного зварювання:
- налаштування чутливості
- налаштування ступеня затемнення
- налаштування затримки
- режими роботи ММА/MIG/TIG/CUT/GRIND
Також фільтр має режим пам’яті для збереження необхідних налаштувань та показник рівня заряду.
Зовнішній регулятор
Для більшого комфорту на масці є зовнішній регулятор, за допомогою якого зварювальник може зробити мікроналаштування необхідних йому параметрів затемнення під час робочого процесу.
Матеріали виготовлення
Маска виготовлена з нейлону. Це гнучкий та пружній матеріал з високою міцністю та зносостійкістю, стійкий до деформацій.
Комфортна робота
Завдяки 5-точковому регулюванню наголівника можна налаштувати параметри для комфортної роботи.
| Ступінь затемнення | 3/4-8/9-13 DIN |
| Вага | 0,7 кг |
| Розмір оглядового вікна | 116х81 мм |
| Затемнення у світлому стані | 3/7<13 DIN |
| УФ / ІЧ захист | 16 DIN |
| Перемикання в світлий стан | 0.04-2.0 с |
| Швидкість переходу в темний стан | 1/30000 с |
| Кількість датчиків | 5 |
| Режим шліфування | є |
| Плавне регулювання ступеня затемнення | є |
| Регулювання чутливості і затримки | є |
| Габаритні розміри | 275х320х250 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового, Інфрачервоного |
- Ціна: 4 398 ₴









