
Акумуляторний секатор Ø37mm, безщітковий (2АКБ, ЗП, кейс) Procraft (ES20Li)
4 860 ₴
- Немає в наявності
- Код: ES20Li
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Акумуляторний секатор Procraft (ES20Li) значно полегшує роботу з обрізки дерев, кущів, чагарників, декоративних рослин і виноградної лози в порівнянні зі звичайними сучкорізами – наприклад, на присадибній ділянці, городі, а також у садах і виноградниках. Procraft ES20Li входить до сімейної лінійки акумуляторних інструментів Procraft, має міцні гострі леза, не потребує технічного обслуговування та вражає простотою використання. Крім того, завдяки підтримці акумулятора вам потрібно докладати значно менше зусиль під час роботи. Ще однією перевагою є точні результати різання та чистий зріз, що сприяє здоровому росту гілки.
Акумуляторний секатор ProCraft ES-20Li дозволяє легко обрізати гілки діаметром до 37 мм. Цьому також сприяють ергономічна, добре збалансована ручка і прогресивна система різання.
Секатор ES20Li має 2 ширини розкриття леза для ідеальної адаптації до завдань різання. Це дозволяє прискорити роботу, наприклад, при обрізанні багатьох тонких гілок.
| Робоча напруга | 20 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 1,2 кг |
| Акумулятор | 20В/2Аг |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Напруга зарядного пристрою | 220 - 240 В |
| Клас захисту | II |
| Робоча температура | 14 °F ~ 149 °F / -10 °C ~ 65 °C |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Вібрація | 5,5 м/с2 |
| Максимальний діаметр різання | 37 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Максимальний діаметр реза | 37 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
- Ціна: 4 860 ₴









