
Пусковий пристрій 10400 mAh/1000А (6/12V) VORHUT (52-296)
5 100 ₴
- В наявності
- Код: 52-296
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Пускозарядний пристрій призначений для запуску автомобільного двигуна в холодну пору року при повністю розрядженому або сівшому акумуляторі. Цей пристрій оснащений батареєю ємністю 10400 мАг, і здатний видавати пусковий струм до 1000 ампер. Таких показників буде цілком достатньо для більшості сучасних автомобілів.
Пристрій має пластиковий корпус, який стійкий до механічних пошкоджень. Невеликі габаритні розміри та невибагливість до транспортування дозволяють взяти його з собою в будь-яку подорож.
Крім основної функції, цей пусковий пристрій оснащений USB-виходами, що дозволяє заряджати мобільні пристої такі як телефон та планшет. Наявність світлодіодного ліхтаря з трьома різними режимами роботи, один з яких сигнал SOS стане незамінним помічником у темний час доби. Клемні затискачі, які входять до комплекту поставки, мають різні кольори, щоб запобігти неправильному підключенню. А діелектрична ізоляція робить процес підключення безпечним. LED дисплей показує у відсотках рівень заряду вбудованої батареї пристрою.
Розрахований на запуск бензинових та дизельних двигунів різних типів.
- Бензинові двигуни до 6 літрів.
- Дизельні двигуни до 3 літрів.
Вхід для зарядки: 18V/1А
Виходи USB: 5V/2.1А, 5V/1А
Пусковий/піковий струм: 500A/1000A
Особливості:
- Захист від низької напруги
- Захист від зворотної полярності з сигналізацією
- Захист від короткого замикання
- Захист від зворотного заряду З
- ахист від надмірного заряду та розряду.
- Захист від перегріву Захист від перевищення струму
- Вбудований світлодіодний ліхтар з трьома режимами роботи.
- Запуск двигуна автомобіля при розряжденій АКБ.
- Можливість використовувати в якості резервного джерела живлення для різних електронних пристроїв (телефон, планшет то що.)
Комплектація:
- Пускозарядний пристрій
- Автомобільний адаптер заряджання
- USB-перехідники на різні зарядки
- Комплект клем для під'єднання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Пусковий |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 154 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 5 100 ₴









