
Зарядна станція номінальною потужністю 2.4 кВт PRAMAC (PWB-2400)
42 990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 240002290
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зарядна станція PRAMAC PWB-2400 2150 Вт/год - пристрій для зберігання і віддачі/забезпечення електроживлення побутовим приладам.
Ця модель дає змогу забезпечити роботу в умовах відключення електроенергії такої електротехніки:
- Телефон;
- Холодильник;
- Телевізор;
- Павербанк;
- Лампи освітлення;
- Ноутбук;
- Комп'ютер десктоп;
- Електродриль;
- Блендер;
- Планшет;
- Вентилятор;
- Зволожувач повітря і багато іншого.
Особливості зарядної станції Прамак PWB-2400 2150 Вт/год:
- Зарядна станція побудована на базі літій-іонних акумуляторів Li-ion LFP, завдяки чому вона має великий ресурс роботи, в ній відсутня саморозрядка, ефект пам'яті. Розрахунковий термін служби при 80% ємності становить 2000 циклів.
- Ємність станції - 2150 Вт.
- Вихідна потужність - 2400 Вт, пікова потужність - 4800 Вт.
- Швидка зарядка 1800 Вт - повністю зарядна станція заряджається всього за 1,4 години.
- Наявність LCD-дисплея для інформування користувача про роботу зарядної станції: відображається рівень заряду батарей, що залишився, напруга, що входить, індикація під'єднаних роз'ємів, час, що залишився, відсоток зарядки та ін.
- Заряджається від мережі, через прикурювач авто і через сонячну панель 400 Вт.
- Наявність бездротової зарядки для телефонів на кришці зарядної станції.
- Паралельний роз'єм.
- Наявність виходів: 4 розетки АС 220 В, 2 USB - виходи 2.0, 2 виходи USB 3.0, 2 виходи Type-C, 1 вихід 12В/10А (автомобільна зарядка), 2 виходи 12В/5А.
- Наявність захисту від короткого замикання, перевантаження, перегріву, глибокої розрядки батареї.
- Температура експлуатації: -10... 40°C.
- Належить до класу захисту від пилу і вологи IP20.
- Маса - 29 кг.
- Габарити: 496х266х350 мм.
- Країна-виробник: Китай.
- Країна бренду: Італія.

Увага! Категорично заборонено під'єднувати вихідні роз'єми (розетки) перемінного струму акумуляторної зарядної станції до роз'ємів (розеток) побутової електромережі. Це може призвести до пошкодження зарядної станції, ураження електричним струмом та/або виникнення пожежі. Будь-які пошкодження акумуляторної зарядної станції внаслідок неналежного використання не є гарантійними випадками.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Pramac |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 350 мм |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 496 мм |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 12 |
| Кількість розеток | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LFP |
| Ширина | 266 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 29 |
| Вага інструмента, кг. | 29 |
| Час заряджання, г | 1,4 |
| Усього портів | 13 |
| Габарити (Д x Ш x В), мм | 496х266х350 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Місткість | 2150 Вт |
| Ємність акумулятору | 50 А·ч |
| Напруга, В/Гц | 210-240/50 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 990 ₴



