
Генератор дизельний трифазний 400В 48/53 кВт з електричним стартером PRAMAC (GSW65P)
949 000 ₴
- Під замовлення
- Код: 240010190
Відправка з 08 квітня 2026+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Генератор дизельний PRAMAC GSW65P – трифазна 400 В електростанція для забезпечення електроенергією інструменту, промислового обладнання.
Максимальна потужність (максимальна потужність для короткострокових навантажень) – 53 кВт (66,27 кВА).
Номінальна потужність (максимальна потужність для тривалого навантаження) – 48 кВт (60 кВА).
Особливості дизельних генераторів Прамак GSW65P:
- Модель оснащена 3-циліндровим рядним турбованим двигуном Perkins 1103A-33TG2 об'ємом 3300 см3, повна потужність якого становить 60,5 кВт. Об'єм оливи – 8,3 л. Об'єм рідини для охолодження – 10,2 л.
- Легкий електрозапуск. Акумулятор 12 В 70 А/год входить до комплекту постачання.
- Альтернатор Mecc Alte ECP32-2M/4 C – безщітковий, 4-полюсний, ККД при 75% навантаження – 90,7%. Обмотка альтернатора виконана за схемою 2/3, завдяки чому альтернатор здатний витримувати 3-кратне навантаження протягом 20 секунд.
- Клас ізоляції – Н.
- Відповідає класу захисту від пилу та вологи IP23.
- Наявність регулятора напруги з DSR, завдяки якому до генератора можна підключати навіть чутливу до перепадів напруги техніку.
- Захист від низького рівня масла та палива, перегрівання та перевантаження + наявність звукового аварійного сповіщувача.
- Паливний бак виготовлений із спеціального пластику та має ємність – 209 л.
- Споживання палива залежить від рівня навантаження і складає:
- при навантаженості 75% споживання дизпалива становитиме 10,33 л/год, а час автономної роботи – 20,23 год.
- при навантаженості 100% споживання дизпалива становитиме 13,9 л/год, а час автономної роботи – 15,04 год.
- Наявність автоматичної панелі управління, яка постійно вимірює напругу основної мережі, генераторної установки, частоту, силу струму, кількість мотогодин, оберти двигуна, рівень палива та багато іншого.
- Можливість встановлення пароля для обмеження доступу до налаштувань.
- Кнопка аварійного відключення зручно розташована на бічній панелі генератора.
- Кожух генератора виготовлений із модульних панелей із оцинкованої сталі, розташованих таким чином, щоб надавати легкий доступ до компонентів генератора.
- Наявність підйомної петлі на даху генератора.
- Низький рівень шуму завдяки використанню шумозахисних матеріалів та ефективного глушника.
- Габариті: 2285х920х1465 мм.
- Маса – 1020 кг.
- Країна-виробник: ЄС.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pramac |
| Країна виробник | Італія |
| Час безперервної роботи | 20 годин |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Максимальна потужність | 53 кВт |
| Напруга | 400 В |
| Номінальна потужність | 48 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1020 кг |
| Висота | 920 мм |
| Довжина | 2285 мм |
| Ширина | 1465 мм |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 209 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1020 |
| Вихідна напруга, | 400 |
| Габарити (довжина х ширина х висота), мм | 2285х920х1465 |
| Гарантія | 12 місяців або 1000 мотогодин |
| Максимальна потужність, кВт | 53 |
| Номінальна потужність, кВт | 48 |
| Об'єм паливного бака, л. | 209 |
| Витрата палива, л/год | 10,33 (75% нагрузки) |
| Система пуску | електричний пуск |
| Тип двигуна | 3-циліндровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 000 ₴
