
Сучкоріз для живих гілок Ø42мм, L-600mm, Gardena EnergyCut (12006-20)
3 224 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12006-20
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Сучкоріз Gardena EnergyCut 600B для живих гілок 42 мм - ручний інструмент, призначений для обрізки живих гілок діаметром до 42 мм. Головною особливістю даної моделі є наявність зубчастої передачі, яка дозволяє збільшити зусилля, що передаються у 3 рази. Таким чином, навіть дуже товсті гілки користувач зможе легко обрізати.
Інші переваги сучкоріза Гардена EnergyCut 600B:
- Гілкоріз обвідного типу Bypass - має 2 гостро заточені леза, які забезпечують рівний, акуратний різ. Леза виконані з міцної сталі, мають Non Stick покриття (запобігає налипанню кори, листя / забезпечує захист від утворення корозії).
- Можливість заміни верхнього леза, також передбачено регулювання положення лез.
- Рукоятка виготовлена з алюмінію, завдяки чому вдалося знизити загальну масу інструменту до 1010 грамів.
- Встановлено захисні обмежувачі на рукоятках, їхнє завдання захистити руки користувача від випадкового удару ручками інструменту під час використання.
- Рукоятка ергономічної форми виготовлена з пластику, рифлена (для зниження ймовірності ковзання рук під час використання). На кінцях рукоятки мають отвори для зберігання інструменту на гачку.
- Ця модель отримала нагороду за найкращий дизайн Reddot Design Aword.
- Загальна довжина сучкоріза – 60 см.
- Країна-виробник: Німеччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GARDENA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.01 кг |
| Максимальний діаметр реза | 42 мм |
| Загальна довжина | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 224 ₴















