
Гілкоріз телескопічний (650-900мм) для живих гілок Ø42мм Gardena TeleCut (12009-20)
3 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12009-20
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сучкоріз телескопічний для живих гілок до 42 мм Gardena TeleCut 650-900 B - надійний ручний інструмент для обрізання живих гілок. Він оснащений міцними алюмінієвими ручками, що подовжуються, для проведення робіт у важкодоступних місцях. Так загальна довжина інструменту становить від 650 мм до 900 мм.
Інші переваги гілкоріза з телескопічними ручками Gardena TeleCut 650-900 B:
- Можливість обрізати гілки діаметром до 42 мм: леза виконані з міцної загартованої сталі з покриттям проти налипання кори, деревини.
- Невелика маса інструменту - 1,32 кг дозволяє працювати з сучкорізом протягом тривалого часу, не відчуваючи втоми.
- Рукоятки виготовлені з міцного алюмінію з гумовими накладками, які пом'якшують тиск на руки оператора під час роботи.
Купити гілкоріз з телескопічними ручками Gardena TeleCut 650-900 B рекомендується для професійного і любительського використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GARDENA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.32 кг |
| Максимальний діаметр реза | 42 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Загальна довжина | 900 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴


