
Гілкоріз з наковаленкою L-680mm, Ø40mm Gardena EasyCut (12004-20)
2 155 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12004-20
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гілкоріз Gardena EasyCut 680A призначений для відрізання сухих гілок з дерев і кущів діаметром до 40 мм.
Сучкорез Gardena EasyCut 680A має:
- 25-річною гарантією від виробника
- Виробництвом з Німеччини, що забезпечує постійні інновації та надійність
- Лезами що відшліфовані з високою точністю
- Алюмінієвими ручками з м'якими вставками для тривалої роботи
- Спеціальним покриттям від налипання під час різання
- Обмежувачами для зниження навантаження на зап'ястя
- Наковаленкою для різу міцних гілок
- Регулюванням лез для контролю сили різу
- Вагою сучкоріза 1.040 кг
Сучкорез Gardena EasyCut 680A відмінно підійде для різання твердої сухої деревини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GARDENA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.04 кг |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Загальна довжина | 680 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 155 ₴



