
Машина шліфувальна Ø225mm, 820Вт Дніпpo-M (WS-225S)
10 485 ₴
- В наявності
- Код: WS-225S
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення
Шліфмашина WS-225S допомагає усунути нерівності шпакльованих стін та стель, зробити поверхні ідеально гладкими перед нанесенням фарби або шпалер. Також полегшує видалення старої штукатурки, фарби, залишків шпалер, побілки тощо.
Особливості
- Завдяки потужному двигуну (820 Вт) шліфувальна машина має високий крутний момент і не зупинятиметься на низьких обертах. Також вона менше схильна до перегріву за рахунок більш стабільної роботи крильчатки охолодження.
- Вузли, контакти, підшипники, кнопки, двигун мають високий рівень захисту від пилу.
- Підшипники від бренду NSK підвищують ресурс інструменту.
- Низьке значення нижнього порогу обертів (600 об/хв) дає змогу працювати з різними видами матеріалів та абразивів.
- Вбудована турбіна пиловідводу з регулюванням покращує процес пиловідведення (для кращого результату рекомендується використовувати з пилососом, а для тривалої роботи також з додатковим сепаратором).
- Інструмент має швидкий доступ до щіток.
Комфортна робота
- Корпус має зручні місця хвату та утримання.
- Додаткова подовжувальна штанга фіксується швидким затискачем.
- Підсвітка навколо підошви з близьким відступом покращує видимість оброблюваної ділянки, контроль результату. Вона має потужність 10 Вт, вмикається окремою кнопкою.
Зберігання та транспортування
- Шліфмашина має складну рукоятку для зручного зберігання.
- У комплекті місткий кейс із металевими замками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1900 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 225 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 820 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 485 ₴








