
Дриль-шуруповерт ударний 20В (2 АКБ 2А, ЗП, кейс) APRO (20HD)
5 418 ₴
- В наявності
- Код: 895032
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Вибір професіонала
Ударна потужність
Особливість дриля-шуруповерта 20 HD полягає в наявності ударного режиму. Максимальний крутний момент може досягати 60 Н·м із числом регулювання 21+1.
Швидкозатискний металевий патрон
До переваг моделі можна також віднести безключовий швидкозатискний патрон, що значно подовжує тривалість життєвого циклу інструмента.
Надточне LED підсвічування
Завдяки вмонтованому LED підсвічуванню виконання робіт в умовах недостатнього освітлення не створює жодного дискомфорту, не впливає на якість і не потребує додаткового оснащення. Потік світла чітко спрямований саме на місце виконання робіт, що зменшує складність роботи та береже ваш зір.
Надійність інструмента
Дрилі-шуруповерти акумуляторної лінійки оснащені магнітною смугою на корпусі. Це дозволяє вам тримати певну кількість саморізів, шурупів, гвинтів тощо прямо на корпусі інструмента, що додає зручності у використанні.
Lithion-ний заряд енергії
Інструмент акумуляторної лінійки, серцем якого є Li-Ion батарея з напругою 20 V та ємністю 2 А·год, розрахований на виконання різноманітних побутових і професійних робіт. Акумулятор сумісний з усіма інструментами в лінійці.
Характеристики Дриль-шуруповерт ударний APRO 20В, 2А, 20HD2 АКБ, ЗУ, кейс
| Артикул | 895032 |
| Діаметр патрона | 2-13 мм |
| Ємність аккумулятору | 2 А/г |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Аналоги | 082708,063665,063666,082707,082706,063668,078557,078539 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 3,9 |
| Напруга акумулятора | 20 B |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Акумулятор | 2 А/г |
| Максимальний крутний момент | до 60 Нм |
| Кількість обертів холостого ходу | 0-500/0-1750 об/хв |
| Ступінь крутного моменту | 21+1 |
| Гучність | Lpa 85 дБ(А) Lwa 96 дБ(А) |
| Вібраційне навантаження | 2,9 м/с |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 1750 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 60 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 5 418 ₴









