
Лопата з фібергласовою ручкою совкова 230×280×1050 мм СИЛА (550832)
657 ₴
- В наявності
- Код: 550832
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Совкова лопата СИЛА 550832 буде корисна і в саду, і з будівельною метою. Виготовлена із сучасних матеріалів, лопата витримує надзвичайні зусилля, а сипкі матеріали не розсипаються завдяки загнутим краям лотка лопати.
Особливості:
- Міцна та надійна лопата, справляється з найважчими роботами
- Зручна форма «американка», завдяки чому садівник під час роботи перебуває в природному положенні та менше втомлюється
- Зносостійка сталь виготовлення лотка з антикорозійним покриттям
Надійна й безпечна робота
Двокомпонентна ручка з фібергласу (скловолокна) міцна та стійка до підвищених навантажень. Держак має невелику вагу та не схильний до появи іржі, а холодної пори забезпечує термозахист рук.
Надійна фіксація держака та ковша гарантує безпеку застосування. Робоча частина виготовлена із загартованої сталі з антикорозійним покриттям, що вбереже лопату від появи іржі.
Зручність і комфорт
Вигнута форма тримача лопаті СИЛА 550832 та леза дають змогу докладати менше зусиль, ніж зазвичай. Ви менше втомлюєтеся й нагинаєтеся в процесі. Працювати з такою лопатою зручніше й ефективніше, у народі її називають «американка».
Для максимального комфорту передбачена D-подібна ручка, яка запобігає перекосам і дає змогу зручно утримувати лопату в необхідному положенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сила |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2 кг |
| Довжина леза | 280 мм |
| Довжина рукоятки | 1050 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | склопластик |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Совкова |
| Ширина леза | 230 мм |
- Ціна: 657 ₴
