
Компресор двоциліндровий 50л, 2.2кВт APRO (OFD-50MX)
11 772 ₴
- В наявності
- Код: 850178
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Потужність і продуктивність
Компресор APRO OFD-50MX оснащений електродвигуном 2200 Вт, дана модель відмінно підійде для малярних робіт, роботи в майстерні з пневматичним інструментом. Продуктивність компресора становить 416 л/хв, тим самим дозволяє з легкістю використовувати різноманітні види пневматичних інструментів.
Компактний і зручний
Для своєї потужності дана модель має досить компактні розміри, що забезпечує зручність зберігання і експлуатації приладу. Ресивер об'ємом 50 л в поєднанні з високою продуктивністю відмінно підійде для виконання професійних робіт.
Захист та надійність
Спеціальний захисний кожух захищає двигун від пошкоджень, бруду, вологи і пилу. Компресор стабільно працює завдяки вбудованим системам захисту від перевантаження, перегріву, перекачування та перепадів напруги в мережі.
Два швидкозмінних вихода
Наявність двох універсальних швидкоз'ємних пневматичних роз'ємів Ø1/4" дозволяє підключити і використовувати два інструменти одночасно.
Готовий до роботи
Компресор APRO OFD-50MX поставляється з оливою у комплекті, що дозволяє швидко підготувати його до роботи.
Безперервна робота
Завдяки ламелям на корпусі двигуна конструкція краще відводить тепло. Функція автоматичного включення не дає тиску в компресорі опуститися нижче значення 6 Бар. Це дозволяє працювати в безперервному режимі.
Транспортування
Простота транспортування забезпечується за допомогою компактних габаритів, наявності прогумованих коліс і зручних рукояток.
Характеристики Компресор OFD-50MX APRO
| Артикул | 850178 |
| Тип паковання | ящик з гофрокартону |
| Максимальні оберти | 2850 об./хв. |
| Тип | масляний |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Максимальна продуктивність | 416 л/хв |
| Напруга | 230 В |
| Рівень шуму | 87 дБ |
| Аналоги | 084491 |
| Потужність | 2200 Вт (3 к.с.) |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Вага, кг | 38,5 кг |
| Максимальний тиск | 8 барів |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Кількість виходів | 2 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 38.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Продуктивність компресора | 416 літр/хв |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Споживана потужність | 2.2 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 11 772 ₴









