
Набір насадок (інструментів) 46шт торцевих з тріскачкою CrV 1/4 (90т) APRO (052082)
1 221 ₴
- В наявності
- Код: 251446
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Металеві застібки
Кожен елемент набору надійно захищений від ударів та впливу агресивного середовища. Якщо ви зберігаєте насадки у кейсі, вони ніколи не будуть уражені корозією та не отримають механічних пошкоджень.
Все необхідне в одному наборі
Компактний та практичний для використання в авто. Такий набір зручно тримати під рукою, він не займає багато місця в салоні та є дуже функціональним.
Гнучкий подовжувач
Дозволяє виконувати роботу в важкодоступних місцях. У комплекті 3 подовжувачі на 50, 100 й 150 мм.
90 зубців у тріскачці
Велика кількість зубців також дозволяє працювати в тісних місцях. Мінімальна амплітуда обертання дає можливість виконувати точну роботу.
50 років гарантії
Ми переконані, що наші торцеві насадки будуть слугувати вам десятки років й навіть більше. Для їх виробництва використовуються найкращі матеріали та найновіші технології.
Характеристики Набір насадок (інструментів) торцевих з тріскавкою CrV 1/4 (90т) (46шт) APRO
| Артикул | 251446 |
| Тип упаковки | протиударний кейс |
| Біти | ТХ: 10, 15, 20, 25, 30, 4; НЕХ: 3, 4, 5, 6, 7, 8; РН: 1, 2, 3; FD: 4, 5,5, 7мм |
| Подовжувач | 50, 100 мм, 150 мм гнучкий |
| Вороток | Т-подібний 115 мм; 1,27, 1,5, 2, 2,5 мм |
| Зуби в тріскавці | 90 |
| Насадки 1/4 | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14 мм |
| Аналоги | 057256 |
| Матеріал | хром-молібденова сталь |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість в наборі інструментів | 46 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 221 ₴





