
Зварювальний напівавтомат інверторний 140А , Ø 0.8-4mm, 3+2.5+2м кабеля APRO MIG-140 (894562)
6 003 ₴
- В наявності
- Код: 080631
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики Зварювальний напівавтомат інверторний APRO MIG-140, 20-140А, електрод до 4мм, проволока до 0.8-1мм 1кг 3+2.5+2м
| Режими | ММА/MIG/MAG/TIG Lift |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | F |
| Діаметр електрода | 1.6 - 4.0 мм |
| Охолодження | Повітряно-примусове |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Напруга мережі | 230 (±15%) |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний зварювальний струм | 140 А |
| ККД, % | 85 % |
| Дисплей | Немає |
| Аналоги | 065272,080627 |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 6,7 |
| Максимальна споживана потужність | 4,8 кВА |
| Діаметр зварювального дроту MIG | 0,6 - 1,0 мм |
| Hot start | Немає |
| Anti stick | Має |
| Arc force | Немає |
| VRD | Немає |
| Підсвічування зони заправки дроту | Немає |
| Швидкість подачі дроту | макс. 13 м/хв |
| Вага встановлюваних котушок з дротом | 1 кг. |
| Наявність транспортувальної ручки або ременя | Має |
| Захист від термічного перевантаження | Має |
| Режими роботи MIG | CO2/0,8; MIX/0.8; Flux/1,0 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний зварювальний струм | 140 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Тривалість навантаження | 90 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 003 ₴






