
Диск пильний по дереву Ø180х22,2мм, 24 зуба (напайка ВК8) APRO (830133)
135 ₴
- Немає в наявності
- Код: 830133
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики пильного диска 180х22,2х24Т APRO:
-
Зовнішній діаметр: 180 мм
-
Посадковий отвір: 22.2 мм
-
Кількість зубів: 24
-
Ширина пропилу: 2.2 мм
-
Ширина диску: 1.4 мм
-
Матеріал напайки: ВК8 (твердосплавний сплав на основі вольфраму)
-
Матеріал диска: TF 16 (високоміцна сталь із термічною обробкою)
-
Форма зуба: ATB (почергове скошення для чистого різу)
-
Макс. оберти: до 12 000 об/хв
-
Призначення: Різ деревини, фанери, ДСП, МДФ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість зубів | 24 |
| Призначення | Пиляльний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴




