
Стрем'янка одностороння алюмінієва 1.58м, (5 сходинок) APRO (552004)
2 423 ₴
- Немає в наявності
- Код: 552004
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики Стрем'янка одностороння алюмінієва 5 сходинки APRO
| Артикул | 552004 |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Аналоги | 085815,085817 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Матеріал | алюміній |
| Висота | 1,58 м |
| Вага, кг | 3,5 |
| Ширина | 46 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Кількість ступенів | 5 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип драбини | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 423 ₴
