
Перфоратор бочковий 1900Вт, 7,5Дж APRO (896254)
4 907 ₴
- В наявності
- Код: 896254
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Вибір професіонала
Енергія та потужність
Найпотужніший у лінійці перфораторів і має силу удару в 7,5 джоулів, що, як мінімум, вдвічі більше попередників. Має підтримку SDS + патрона. Інструмент працює від електромережі 220-240 V і досягає 4300 ударів на хвилину і за відсутності навантаження досягає 900 обертів на хвилину. Максимальна потужність інструменту складає 1900 Вт.
Комплектація
У комплекті до нього йде брендовий кейс ТМ APRO, завдяки якому Ваш інструмент завжди перебуватиме в належному стані та надійно захищений від зовнішнього впливу. У комплектацію також входить 3 бура (6/8/10мм) типу SDS+, що забезпечують надійну фіксацію, долото та піку.
Переваги професіоналів
До значних переваг для профі своєї справи можна віднести швидкозатискний патрон, досить широкий шнур завдовжки 4м, обмежувач глибини та реверс, який дозволяє однаково ефективно працювати в обох напрямках.
Зручність та комфорт
Інструмент, обладнаний регулятором обертів, який дозволяє досить швидко підібрати необхідну частоту, що обертається для комфортної роботи. Перфоратор має зручні прогумовані ручки, що забезпечують надійну посадку та фіксацію в руках професіонала.
Безпека насамперед
Перфоратор оснащений захисною муфтою, яка дозволяє захиститися від травм у разі, якщо оснастка дасть збій. Таким чином, робота стає безпечнішою. Також корпус інструменту має в асортименті кнопку блокування включення, яка унеможливлює випадкове натискання кнопки "спуску".
Характеристики Перфоратор бочковий APRO 7,5 Дж, 1900В, SDS+, 1900 H, кейс
| Артикул | 896254 |
| Максимальні оберти | до 900 об./хв. |
| Режими | Удар/свердління з ударом |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Кількість ударів | до 4300 уд/хв |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Напруга мережі | 230 В / 50 Гц |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 13 мм |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 42 мм |
| Аналоги | 079114,063674,077772,063660,063661,063659 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 7,9 |
| Максимальна потужність | до 1900 Вт |
| Енергія удару | до 7,5 Дж |
| deleted | Lpa 89 дБ(А) Lwa 100 дБ(А) |
| Вібраційне навантаження | 17,9 м/с |
| Максимальний діаметр сверління бетону | 32 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4300 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 7.5 Дж. |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 4 907 ₴









