
Стрем'янка одностороння алюмінієва 1.37м (4 сходинок) APRO (552003)
2 132 ₴
- Немає в наявності
- Код: 552003
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики Стрем'янка одностороння алюмінієва 4 сходинки APRO
| Артикул | 552003 |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Аналоги | 085816 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Матеріал | алюміній |
| Висота | 1,37 м |
| Вага, кг | 3,1 |
| Ширина | 43 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота драбини (В) | 1.37 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Кількість ступенів | 4 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип драбини | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 132 ₴
