
Зарядна станція 220В/150Вт APRO (PS-15)
7 191 ₴
- В наявності
- Код: 852050
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Портативна зарядна станція для побутової та оргтехніки
Відключення електрики більше не буде проблемою, якщо під рукою є зарядна портативна станція. Вона допоможе підтримувати працездатність широкого переліку обладнання та не зупиняти робочий процес чи домашні справи.
Завдяки тому, що портативний зарядний пристрій є досить компактним, він може перевозитися з собою в багажнику або навіть у туристичному рюкзаку. Це робить станцію універсальною. Тобто вона стане в нагоді не тільки в моменти відключення електрики будинку або в офісі, а й у туристичних поїздках із зупинкою на ніч у наметі.
Використовувати портативну зарядку можна для різних електронних пристроїв. З її допомогою можна заряджати:
- смартфони;
- планшети;
- навушники;
- фотоапарати;
- світильники тощо.
Звичайно, у всієї техніки свої потреби в електриці. Тому важливо вибирати портативну станцію, виходячи з того, що саме ви плануєте заряджати.
Зарядная станция 220В/150Вт APRO (82895)
| Ємність аккумулятору | 150 Вт·год |
| Тип акумулятора | Літій-іонний акумулятор Li-ion 18650 |
| Ліхтарик | - |
| Потужність | 150 Вт (сплеск до 200 Вт) |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Розмір | 230×81×81 мм |
| Вага, кг | 1,6 кг |
| Індикація | Світлодіодна індикація заряду |
| Вихід змінного струму АС | AC 200В~240В 50/60Гц |
| Вихід постійного струму DC | DC 12В/3A (36Вт Макс) |
| Вихід USB-А | USB1: 5В/4A; 9В/3A; 12В/2A (24Вт Макс) USB2: 5В/3A; 9В/2A; 12В/1.5A (18Вт Макс) |
| Вихід USB-C | 5В/2.4A; 9В/3A; 12В/3A; 15В/3A; 20В/3A (60Вт Макс PD) |
| Автомобільна розетка | - |
| Входи для заряджання | DC: 5В~20В/3A (60Вт Макс) (комплектний зарядний пристрій 16.8В/1,5A); USB-C: 5В/2.4A; 9В/3A; 12В/3A; 15В/3A; 20В/3A (60Вт Макс); DC Сонячна панель:12В |
| Запуск автомобіля | - |
| Температура розряджання | від -20 до 45°C |
| Температура заряджання | від 0 до 45°C |
| Життєвий цикл | >600 циклів перезаряджання до 80%, загалом >2000 циклів перезаряджання |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Ємність акумулятору | 1500 мА/год |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
- Ціна: 7 191 ₴




