
Дриль ударна 1100Вт (з регулюванням обертів) APRO (899058)
1 812 ₴
- В наявності
- Код: 899058
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимум потужності в невеликому корпусі
Потужність
У невеликому корпусі дрилю вміщується двигун, який впорається з найскладнішою професійною роботою. Цей компактний дриль без проблем може свердлити отвори в бетоні та інших міцних матеріалах.
Зручність
Два ергономічних обгумованих руків'я дозволяють міцно тримати дриль в руках. Корпус сконструйований таким чином, що вага пристрою рівномірно розподіляється між руками, завдяки чому ви можете працювати з дрилем протягом тривалого часу.
Металевий кожух редуктора
Кожна деталь дрилю, а особливо затискач та редуктор, зроблена з міцних матеріалів, які витримують надвисокі навантаження. Це суттєво подовжує строк експлуатації приладу.
Характеристики Дриль ударний 13/900 APRO
| Артикул | 899058 |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Діаметр патрона | 1.5-13 мм |
| Тип патрона | Ключовий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 10 мм |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 25 мм |
| Рівень шуму | Lpa 97 дБ(А) Lwa 111 дБ(А) |
| Ударний режим | Має |
| Аналоги | 054574,054572,054573,075043,075044 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 3 кг |
| Максимальна потужність | до 1100 Вт |
| Вібраційне навантаження | 5,8 м/с 2 |
| Фіксація кнопки увімкнення | Має |
| Максимальний діаметр сверління бетону | 13 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 812 ₴








