
Компресор двоциліндровий ремінний 100л, 2.2кВт APRO (OFBD-100)
19 143 ₴
- В наявності
- Код: 850182
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Потужність і продуктивність
Компресор APRO OFBD-100 оснащений електродвигуном 2200 Вт, дана модель є відмінним вибором для використовування на СТО, у майстернях, для роботи з пневматичним інструментом. Продуктивність компресора становить 402 л/хв, тим самим дозволяє з легкістю використовувати різноманітні види пневматичних інструментів.
Великий об’єм ресивера
Об’єм ресивера становить 100 л - це один з найбільшич показників в асортименті компресорів тм APRO, даний об’єм дозволяє виконувати важкі, довгі завдання. Маючи великий об’єм ресивера, двигун компресора рідкіше включається для нагнітання тиску, тим самим зберігаючи моторесурс компресора. Завдяки спеціальному покриттю, стінки ресивера захищені від корозії протягом 5 років.
Захист і надійність
Компресор APRO OFBD-100 стабільно працює завдяки вбудованим системам захисту від перевантаження в мережі. Даний тип компресора завдяки ремінній передачі сприяє роботі двигуна на більш низьких обертах у порівнянні з компресорами з прямим типом привіду. Це значно впливає на моторесурс компресора й збільшує час безперервної роботи. Тому ремінні компресора відмінно підходять для використання у промислових цілях.
Два швидкозмінних вихода
Наявність двох універсальних швидкоз'ємних пневматичних роз'ємів Ø1/4" дозволяє підключити і використовувати два інструменти одночасно.
Готовий до роботи
Компресор поставляється з оливою у комплекті, що дозволяє швидко підготувати його до роботи.
Безперервна робота
Завдяки ламелям на корпусі двигуна конструкція краще відводить тепло. Функція автоматичного включення не дає тиску в компресорі опуститися нижче значення 6 Бар. Це дозволяє працювати в безперервному режимі.
Транспортування
Простота транспортування забезпечується за допомогою компактних габаритів, наявності прогумованих коліс і зручних рукояток.
Характеристики APRO OFBD-100
| Тип упаковки | ящик з фанери |
| Максимальні оберти | 1100 об./хв. |
| Тип | масляний |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Максимальна продуктивність | 402 л/хв |
| Напруга | 230 В |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Аналоги | 074234,084492,084491 |
| Потужність | 2200 Вт (3 к.с.) |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Вага, кг | 75 кг |
| Максимальний тиск | 8 Бар |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Кількість виходів | 2 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 75 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Продуктивність | 0.402 куб. м/хв |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Стан | Нове |
- Ціна: 19 143 ₴









