
Зварювальний апарат інверторний 140А, Ø до 4мм APRO (MMA-140)
3 036 ₴
- В наявності
- Код: 065270
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Функціональність та автоматизація
Зварювальний апарат має набір важливих функцій, які покращують результат на виході та значно полегшують робочий процес. За функціонал відповідають:
- HotStart — забезпечує швидке підпалювання дуги;
- АntiStick — виключає можливість залипання електрода;
- ArcForce — утримує та посилює дугу у випадку її розриву;
- функція захисту від підвищеної напруги в мережі.
Стабільність дуги
В апараті наявний якісний мережевий фільтр, який забезпечує стабільність дуги при просадці напруги. Завдяки цьому зберігається рівномірність та якість шва.
Термозахист
Ще одним важливим фактором безпеки при роботі та захищеності інструменту є захист від термічного перевантаження, який гарантує вашому апарату довгий срок служби.
Зварювальний апарат в цифрах
ММА-140 є досить потужним та дозволяє виконувати як побутові, так і професійні завдання. Дозволяє використовувати електрод діаметром 1,6-4мм. Коефіцієнт корисної дії інструменту складає 90% та дозволяє працювати в діапазоні зварювального струму від 20 до 140А. Мінімальна напруга мережі під навантаженням складає 160 В.
Робочий цикл
Зварювальний апарат при максимальному струмі зварювання працює 6 хвилин без перерви, а 4 хвилини потрібно дати апарату охолодитися. Термодатчики всередині апарату контролюють температуру й при перегріванні вимикають апарат.
Комплектація
До переваг апарату відноситься наявність важливих комплектуючих та аксесуарів, що дозволяють вам відразу після покупки перейти до активного застосування. Зокрема, це зварювальний щиток-маска, щітка-молоток, кабелі з затискачем та електродотримачем.
Зварювальний апарат інверторний APRO MMA-140 20-140А ел 4мм 2,5+1.5м + набір кабелів
| Режими | ММА |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | F |
| Діаметр електрода | 1.6-4 мм |
| Охолодження | Повітряно-примусове |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Довжина кабелю | 2.5 м |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 |
| Максимальний зварювальний струм | 140 А |
| ККД, % | 90 % |
| Дисплей | Має |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 3,1 |
| Максимальна споживана потужність | 5 кВА |
| Hot start | Має |
| Anti stick | Має |
| Arc force | Має |
| VRD | Немає |
| Наявність транспортувальної ручки або ременя | Має |
| Захист від термічного перевантаження | Має |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 140 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 036 ₴







